Pyramídy

Žezlá egypťanov a pyramídy


"Pólová štruktúra hocijakého objektu, či už minerálu, roztoku, bunkového tkaniva, živej bytosti, je v zóne vplyvu pyramídy vystavená vážnym zmenám. Tieto štruktúry sa usporadúvajú a stávajú sa najoptimálnejšími a harmonickými. Sila a pevnosť takto usporiadaných pólových štruktúr rýchlo rastie, ak sa ich získané komponenty nachádzajú v súlade s formou pyramíd". A. Golod - staviteľ pyramíd v Rusku

Žezlá a pyramída sú jednotný a nedeliteľný komplex. Len v prípade ich spoločnej existencie predstavujú technológiu 21. storočia. Technológiu, ktorá nám pomôže uskutočniť evolúciu našich možností.

Pyramída je:

- silnou kozmickou anténou
- veľmi silným generátorom kozmických energií
- kamenný model vesmíru a jeho energetických mechanizmov

Pyramída, ktorá je aj anténou aj rezonátorom, bude slúžiť ako retranslátor určitých energetických prúdov spätých s procesmi prebiehajúcimi vo vesmíre. Žezlá umožňovali v súčinnosti s pyramídou a zodpovedajúcou prípravou faraónom a kňazom vstúpiť do kontaktu s noosférou.
-
Nedávny výskum ukázal, že v oblastiach, kde sa nachádzajú pyramídy, je seizmická aktivita znížená. Presnejšie namiesto jedného silného zemetrasenia je mnoho mikroskopických. Vo vzduchu nad pyramídami sa zlepšuje ozónová vrstva. Rádioaktívny odpad zakopaný v blízkosti pyramídy stráca svoje smrtonosné účinky. Poľnohospodárske rastliny, ktoré boli opracované v pyramídach, majú väčšiu úrodnosť o 30 – 70%. Drahokamy syntetizované z grafitu, ktoré týždeň ležali v pyramíde, mali vyššiu čistotu a boli tvrdšie ako prírodné. Voda, ktorá bola umiestnená v pyramíde rokmi nemenila svoje vlastnosti.
Týždeň po tom, ako bol postavený komplex pyramíd na isimbajskom nálezisku ropy, zmenili sa vlastnosti ropy. Zmenšila sa jej viskozita a fyzikálno-chemické vlastnosti (množstvo smoly, asfalténov a parafínov) a o 30% sa zvýšila výdatnosť vrtu. Frakčné zloženie sa zmenilo na ľahšie frakcie. Pokusy Moskovskej akadémie ropy a zemného plynu potvrdili tieto výsledky.
-
Samozrejme, že vzniklo pokušenie vyskúšať účinky pyramíd aj v medicíne. Vplyvom pôsobenia pyramíd na preparáty a živé organizmy sa zvyšovala ich imunita a regenerovali sa ich tkanivá.

Mobirise Website Builder

Pyramída na jazere SELIGER 

„Vždy, keď sa chystám na dlhú cestu zo Sankt Peterburgu na Seliger (650 km), myslím na tých nekonečných 9 hodín, ktoré ma čakajú za volantom. Celá dlhá E 95 unaví, avšak všetko sa zmení v momente, keď prechádzam okolo modrej tabule „Chitino“. Dole pod kopcami sa pozdĺž cesty, ako keby z lesa vyrástla, zjaví pyramída. Všetci, ktorí tam so mnou boli a hlavne tí, ktorí boli aj v Egypte, sa priznali, že silnejší dojem na nich robí práve Seligerská pyramída.

30 minút strávených vo vnútri pyramídy nám vráti stratenú silu. Vtedy cítim, že môžem ísť ďalej. Každú chvíľku tu zastavujú autá a ľudia sa čudujú ako pri zjavení lietadla na Červenom námestí.

- Ceriteli? -
- Nie, Golod. -
- Takého nepoznáme... -„

Túto pyramídu postavil Alexander Golod vo vlastnej réžii. Nikoho neprosil, aby mu pomohol, spoliehal sa len na svoje vedomosti a svojich prívržencov. Pyramída na Seligere nie je jediná. Pyramídy A. Goloda sú tiež vo Voroneži, v Tusine a na Ukrajine. No práve táto bola z nich najvyššia – 22 m. Nedávno však Golod postavil svoju ďalšiu pyramídu neďaleko Moskvy, ktorá je vysoká 44 m. Pri vstupe do pyramídy Vás neprivíta kňaz ale sympatický mladík Sergej Suvalov (pred tým, ako tam pôjdete, môžete mu zavolať na číslo 00 - 8235-12393). On vie o pyramíde takmer všetko. Žije neďaleko od nej. Môže Vám porozprávať o tom ako vplýva štrukturálne pole pyramídy na kryštalickú mriežku a ako ju pretvára na pravidelnejšiu. Aby to Sergej mohol dokázať, robí malý experiment s obyčajnou destilovanou vodou. Vo vnútri pyramídy je rozostavených niekoľko plastových nádob s touto vodou. Stoja tam celé 3 zimné mesiace a ich stav je predmetom pozorovania. Zaujímavé je, že voda aj napriek teplote -38 °C vo vnútri pyramídy nezamŕza a zachováva si vlastnosti kvapaliny. Merania teploty vody v nádobách dokazujú, že jej teplota je rovnaká ako teplota vzduchu v pyramíde (-38 °C). Tak isto sa správa aj minerálna voda v plastových fľašiach. Ak na fľašu ťuknete alebo ňou zatrasiete, voda začne kryštalizovať a za 2 až 20 sekúnd, v závislosti od ochladenia, sa zmení na ľad.

Kryštalické mriežky náplní a kovových tiel žeziel zmenili vplyvom pyramídy svoje kvality. Stali sa pravidelnejšie a zlepšili svoje rezonančné vlastnosti.

Človek, ktorý drží žezlá v rukách, sa nachádza pod vplyvom pyramídy. Ich vplyv je sprostredkovaný vodou, elektrickým nábojom atmosféry a tiež samotnými žezlami, ktoré sú späté s pyramídou ich vzájomným rezonančným vplyvom. Aby sa daný rezonančný stav žeziel a pyramídy mohol uskutočniť, používal sa v starovekom Egypte princíp Zlatého rezu. 

Zlatý rez

„Zlatý rez“ sa v histórii datuje od epochy Pytagorovej matematickej školy. Pytagoras a jeho nasledovníci vyriešili nasledovnú úlohu:

Ak rozdelíme hocijaký úsek na časť A a časť B tak, aby (A+B)/A=A/B, z tejto kvadratickej rovnice dostaneme dva korene: X1=1,618 a X2=0,618. Tieto čísla dostali označenie „Zlaté čísla“ a sú skutočne veľkolepé. Všade, kde človek pociťuje harmóniu: vo zvukoch, vo farbách, v rozmeroch ..., všade je prítomné „Zlaté číslo“. Najdôležitejšiu úlohu má v architektúre a v maliarstve. Už pytagorovci si všimli, že zvuk je založený na zákone frekvencií rovnajúcich sa „Zlatému číslu“.
-
O mnoho storočí neskôr talianský matematik 16. storočia Fibonacci vypočítal matematický rad (0,1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,...) opisujúci proces rozmnožovania králikov, t.j. hrubo biologický proces. Veľmi ľahko si možno všimnúť zákonitosť formovania tohto radu: každý člen radu, začínajúc od štvrtého, sa rovná sume dvoch predchádzajúcich členov. Keď si v takomto rade vezmeme vzťah ktoréhokoľvek člena k svojmu predchádzajúcemu, dostaneme číslo 1,618 a pri opačnom pomere 0,618. Pričom platí, že čím vyššie sú čísla, tým presnejší je výsledok – „Zlatý vzťah“. Čísla takéhoto radu sa volajú Fibonacciho čísla.
-
Princíp „Zlatého rezu“, na ktorom je založené množstvo prirodzených objektov organickej prírody a ukrýva v sebe veľmi hlboký fundamentálny zmysel. Preto živé organizmy majú päť osí symetrie, t.j. pentasystém. V anorganickej prírode sa pentasystém nevyskytuje, kryštalické mriežky majú rôzny počet osí symetrie okrem piatich. Živá hmota je od základov stvorená na princípe pentasystému. Naša planéta je tiež pentasystém. Tomuto systému sa podriaďujú aj cyklické periódy planét slnečnej sústavy. Je na ňom založený zvuk a vôbec všetko čo je späté s prírodnými zákonitosťami. Podmienkou, aby sa žezlá mohli naladiť na človeka a boli obojstranne späté s pyramídou, je výroba podľa princípu „Zlatého rezu“.

© 2024 www.zezla.sk